KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13273380

nr 1327 3380

Ã…ke Lexmon

(f. 1940)

Oljemålning, Åke Lexmon (f. 1940), "Sen hemkomst". Signerad, daterad 1996, Olja på duk, 47x59cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

5.400 kr

måndag 18 maj 2020
kl 20:41:33