KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13273380
nr 1327 3380
Ã…ke Lexmon
(f. 1940)
Oljemålning, Åke Lexmon (f. 1940), "Sen hemkomst". Signerad, daterad 1996, Olja på duk, 47x59cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
5.400 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:41:33
1.500 kr
2.000 kr
3.200 kr
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
4.400 kr
4.600 kr (Budbetjänt)
4.800 kr
5.000 kr (Budbetjänt)
5.200 kr